Hopp til hovedinnhold

Kontakinfo

Sentralbord
+47 22 82 46 00
firmapost@nkom.no

Pressekontakt
Ragna Marie Henden
+47 91 88 88 29
ragna.marie.henden@nkom.no

Beredskapsvakt
+47 22 33 17 00

Besøksadresse 
Nygård 1, Lillesand  

Postadresse 
Postboks 93, 4791 Lillesand 

Organisasjonsnummer
974 446 871

Fungerende direktør
John-Eivind Velure
+47 95 74 84 47
john.velure@nkom.no

Fungerende avdelingsdirektør for Spektrumsavdelingen,
Espen Slette
+47 48 07 45 18
espen.slette@nkom.no

Avdelingsdirektør for Konkurranseavdelingen,
Hans Jørgen Enger
+47 92 04 86 24
hans.enger@nkom.no

Avdelingsdirektør for Sikkerhetsavdelingen,
Elise K. Lindeberg
+47 90 19 09 47
elise.lindeberg@nkom.no

Avdelingsdirektør for Teknologiavdelingen,
Per Eirik Heimdal
+47 47 40 83 04
per.eirik.heimdal@nkom.no

Avdelingsdirektør for Organisasjonsavdelingen,
Bertil Solheim
+47 92 49 34 62
bertil.solheim@nkom.no

Nkom.no benytter informasjonskapsler (cookies). / Nkom.no uses cookies. Les mer / Read more